TADY JSEM……

Cyklus výstav regionálních umělců

KARNEVAL PAPÍRU – Lisa Gaman

Filmový klub zve na další výstavu z cyklu Tady jsem…..Tentokrát
představuje tvorbu básnířky, spisovatelky a výtvarnice Lisy Gaman, která byla vyhlášena Osobností města Sokolova. Svoji tvorbu popisuje takto: „V oceánu života jsem dlouho tomu, hledala svůj ostrov na kterém by bylo k žití, vyrostla jsem v biedermeierovském prostředí, knihy, obrazy sošky, broušené sklo, nádhera, tímto obklopena mě vybízelo vymýšlet příběhy a zasazovat je jako šperky do svých tvůrčích počinů, byla to tvorba velikánů, kde jsem hledala odpovědi a jedině ona mě dokázala a dokáže povzbudit za což jsem vděčná“. Výstava je možno shlédnout ve všední dny od 16:30 do 20:00. V pátek v sobotu a neděli od 14:30 do 20:00.
Dernisáž výstavy proběhne 13.10. v 18:00. Všichni jsou zváni na malý raut, trochu hudby i debatu s autorkou.
V případě zájmu o koupi koláží volejte:725098386